Klub absolventů

Kontakt

klub@soaneratovice.cz

Setkání absolventů 23.3. 2012

Studium na naší „obchodce”, to jsou čtyři roky života strávené s určitými lidmi ve velmi úzkém vztahu. Absolventi rádi vzpomínají na školu a škola ráda vzpomíná na ně a těší se z jejich úspěchů.

Srazy bývalých tříd jsou samozřejmostí, ovšem co když se Vám sem tam zasteskne i po mladším kamarádovi nebo jste zvědavi, zda je Maruška Nováková z béčka stále taková kočka jako před deseti lety? A jmenuje se vůbec ještě Maruška Nováková? A jak vlastně vypadá Vaše bývalá třída? Jestlipak třetí lavici u okna stále zdobí Vaše nelichotivá karikatura sousedky, která Vám nedala opsat písemku? A co učitelé, kolik z Vašich oblíbených už školu opustilo a naopak kolik z těch, které jste rádi neměli, pořád ještě před tabulí terorizuje Vaše nástupce?

Školu na oplátku zajímá, jak jste se změnili vy. Jestli už jste přestali hrát piškvorky a konečně se soustředíte na práci. Zda už máte opravený budík a Váš autobus jezdí načas. Ale zejména kde pracujete, jestli máte rodinu a vůbec jak se Vám daří.

Z těchto důvodů vznikl Klub absolventů SOA a SOVA Neratovice, který sdružuje bývalé studenty obchodní akademie napříč ročníky. Není důležité, kdy jste do OA nastoupili nebo složili maturitní zkoušku. Není důležité, zda jste studovali v denním, či dálkovém programu.  Důležité je, že Vám v naší škole bylo dobře a že na ni máte vzpomínky, o které se rádi podělíte.

První sraz absolventů (zatím jen některých tříd) proběhl v pátek 23. 3. 2012 v restauraci Happy 7. Společně se hrál bowling, konzumovalo se a samozřejmě se hodně povídalo. Setkání skončilo až nad ránem v dalších podnicích ve městě (Mimochodem, všem se daří moc dobře, žádná krize není.).

Každý, kdo absolvuje naší školu, má možnost vstoupit do našeho „Klubu absolventů“. Jako člen tohoto klubu budete mít neustále ty nejčerstvější informace o naší škole a také se budete moci zúčastňovat akcí a projektů, školou pořádaných (exkurze, zahradní slavnost). Pokud rádi sportujete, můžete se připojit k vybraným hodinám tělesné výchovy, zavzpomínat na „staré“ časy a protáhnou si tělo.